پنج‌شنبه, 1 فروردين 1398
رو عنوان : حجت الاسلام دکتر باغشنی :
عنوان : آموزش اساسی‌‌ترین اقدام در دستورالعمل آراستگی دانشگاه آزاد است
کد خبر : ۲۷۰۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 
ساعت : ۱۵:۳۰:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گلستان اظهار کرد: آموزش، نخستین و اساسی‌ترین اقدام در دستور‌العمل آراستگی دانشگاه آزاد اسلامی است.  
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرگز، حجت‌الاسلام ابراهیم باغشنی صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز اظهار کرد: در بحث آراستگی و عفاف باید به روش علمی و واقع‌گرایانه عمل کرد و از نیروهای متعهد و آموزش دیده در ارتباط و برخورد با دانشجویان استفاده کنیم.

وی افزود: مهم‌ترین اصل در دستورالعمل مربوط به آراستگی و شئون رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی، آموزش اولیه به کارکنانی است که ارتباط مستقیم با دانشجویان  دارند.

باغشنی گام اول در بحث آراستگی را تذکر لسانی عنوان کرد و گفت: در گام اول باید به دانشجویان تذکر لسانی داده شود و این مرحله بسیار حساس است؛ چراکه بیشتر دانشجویان در همان گام نخست به تذکرات عمل کرده و شاهد تغییرات محسوسی در بحث پوشش آنها خواهیم بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان، گام دوم را ارائه مشاوره از سوی مشاوران با تجربه  عنوان کرد که در دو بخش برادران و خواهران انجام می‌شود.

باغشنی با بیان اینکه در جامعه اسلامی در خصوص حجاب بحران نداریم؛ بلکه مشکل داریم خاطرنشان کرد: خانواده اصلی‌ترین و مهم‌ترین نقش را در بحث پوشش فرزندان بر عهده دارد و باید آموزش‌های لازم به خانواده‌ها از طریق مراجع ذی‌ربط صورت گیرد تا شاهد آثار بسیار خوب آن بر روی جوانان باشیم.

انتهای پیام /4062/خبازگشت           چاپ چاپ         
 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0