جمعه, 3 اسفند 1397
رو عنوان : سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز تأکید کرد:
عنوان : لزوم تقویت بسیج در زمینه‌های مختلف فرهنگی، علمی و پژوهشی
کد خبر : ۲۶۸۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ 
ساعت : ۹:۴۴:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: در جامعه امروزی نگاه به بسیج، نگاه ارزشی و اعتقادی است و باید آن را در زمینه‌های مختلف فرهنگی، علمی و پژوهشی تقویت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرگز، مجید محمدنژاد در جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید واحد بندرگز از بسیج به عنوان شجره‌طیبه یاد کرد و اظهار کرد: بسیج در عرصه فرهنگ‌سازی و بصیرت‌افزایی در جامعه اسلامی، نقش فعالی ایفا کرده است.

وی تصریح کرد: تحقق منویات مقام معظم رهبری، استفاده از توان علمی- پژوهشی استادان برای ارتقای بصیرت دینی دانشجویان از اهداف اصلی شکل‌گیری بسیج در دانشگاه‌هاست که فعالیت بسیج اساتید باید به آن سمت هدایت شود و این وظیفه مهم بر‌عهده کانون بسیج اساتید است. 

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه فرهنگ بسیج، فرهنگ ایثار و اخلاص است، خاطرنشان کرد : اگر استادان، فرهنگ و تفکر بسیجی را به‌درستی به نسل دانشجو انتقال دهند، شاهد اثرات زیادی در راستای ایجاد حس مسئولیت‌پذیری، تعهد و اعتقاد به مبانی دینی و انقلابی در بین دانشجویان خواهیم بود. 

محمدنژاد افزود: استادان بسیجی باید تمام همت و تلاش خود را برای حل مشکلات فرهنگی و علمی جامعه به‌کار گیرند؛ چراکه نگاه جامعه در زمان‌ها و برهه‌های حساس به دانشگاه‌ها و به‌ویژه بسیج اساتید استبازگشت           چاپ چاپ         
 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0