پنج‌شنبه, 25 مرداد 1397
عنوان : تمهیدات دانشگاه آزاد برای حمایت از كالا‌های ایرانی
کد خبر : ۲۶۳۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ 
ساعت : ۱۱:۳۰:۵۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در ابلاغیه دکتر فرهاد رهبر به کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه، تاکید شده است که اهتمام به خرید کالای ایرانی از سوی کمیسیون معاملات واحدها، استان‌ها، واحد‌های جامع مستقل و سازمان سما به عنوان یک الزام در نظر گرفته شود.

در ابلاغیه دکتر فرهاد رهبر به کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه، تاکید شده است که اهتمام به خرید کالای ایرانی از سوی کمیسیون معاملات واحدها، استان‌ها، واحد‌های جامع مستقل و سازمان سما به عنوان یک الزام در نظر گرفته شود.

خبرگزاری ایسنا: دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، تامین کالا ها و تجهیزات مورد نیاز این دانشگاه از کالا های ایرانی را به کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

در ابلاغیه دکتر فرهاد رهبر به کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه، تاکید شده است که اهتمام به خرید کالای ایرانی از سوی کمیسیون معاملات واحدها، استان ها، واحد های جامع مستقل و سازمان سما به عنوان یک الزام در نظر گرفته شود.

 


در این ابلاغیه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تعیین شعار سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر «حمایت از کالای ایرانی»، آورده است: به درستی که «حمایت از کالای ایرانی» به عنوان حلقه ای از زنجیره سیاست های اقتصاد مقاومتی، نیاز مبرم کشور بوده و انتظار می رود خانواده دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به تحقق این مهم پیشتاز بوده و گام های عملیاتی، مشخص و موثر در این زمینه بردارند.

دکتر فرهاد رهبر تاکید کرده است: شایسته است در سریع ترین زمان ممکن، طراحی ویژه ای در سامانه هوشمند تدارکات دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ارزیابی وضعیت تامین کالا ها و تجهیزات مورد نیاز دانشگاه از میان نشان های ایرانی صورت گیرد.

همچنین در زمینه خرید کالا هایی که نشان های تجاری ایرانی آن ها دارای کیفیت همسان یا نزدیک به نمونه های خارجی است، تصریح شده است که از نوع ایرانی این کالا ها خریداری شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر به کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مأموریت داد که ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، با بهره گیری از سوابق کمیسیون معاملات واحدها، استان ها، واحد های جامع مستقل و سازمان سما و همفکری لازم، نسبت به استخراج کالا ها و تجهیزات پرمصرف و تهیه فهرستی از نشان های تجاری باکیفیت موجود داخل برای تهیه آن کالا ها اقدام کنند؛ و در طول زمان، نسبت به تکمیل این فهرست اقدام مقتضی صورت گیرد

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0